Nanga – Cassia 100 g

nan-02
Nanga
30,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Cassia Nanga to miałko sproszkowane ziele Cassia Obovata, które służy do pogrubiania, kondycjonowania i wzmocnienia włosów oraz nadawania im złocistych refleksów. Cassia często jest mieszana z henną w celu uzyskania rudości i czerwieni. Cassia podnosi odporność włosów na uszkodzenia mechaniczne.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

Cassia Nanga służy przede wszystkim do wzmacniania, nabłyszczania i poprawy kondycji włosów bez wyraźnej zmiany w kolorze wyjściowym włosów (efekty kolorystyczne najwyraźniej widać na jasnych włosach. Cassia Nanga nadaje włosom ciemnym cieplejszy odcień a jasnym – złote  refleksy. Zioła pogrubiają włosy, dodając im objętości. Włosy stają się zdrowsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Produkt jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany przez kobiety w ciąży. Cassia Nanga nie zawiera żadnych chemicznych dodatków.
Na końcowy efekt koloryzacji decydujący wpływ ma wyjściowy kolor włosów. Cassia nie rozjaśnia włosów. Po spłukaniu ziół najlepiej zrezygnować z mycia włosów przez najbliższe 24-48 godzin.

Sposób użycia
Cassię przed użyciem należy zakwasić, dodając np. acerolę, amlę, sok z rokotnika, hibiskua, sok jabłkowy lub inny kwaśny dodatek. Po pomieszaniu z ciepłą wodą (ok. 50 stopni) i dokładnym rozmieszaniu, cassię dobrze jest odstawić (pod przykryciem) w ciepłe miejsce.
Przed nałożeniem cassii/mieszanki z cassią włosy należy umyć szamponem z mocnym detergnentem (z sls, sles) oraz z EDTA, aby oczyścić włosy ze wszystkich zanieczyszczeń, nadbudowanych minerałów oraz silikonów. Przy twardej wodzie można wykonać maskę chelatującą (połączyć maskę z prostym składem, bez silikonów kwaskiem cytrynowym). Papkę z casii nakładamy na całą długość świeżo umytych, odsączonych włosów. Trzymamy według uznania pod foliowym czepkiem i ręcznikiem 3-6 godzin. Opcjonalnie cassię można rozrobić na naparze z siemienia lnianego lub lipy. Cassię zmywamy letnią wodą (wcześniej można namoczyć włosy w misce wodą, żeby łatwiej usunąć włosy pod bieżącą wodą). Unikamy używania szamponu i innych kosmetyków przez 48 h.

Skład
100% Cassia obovata
Kraj pochodzenia: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: