Medicus curat, natura sanat (Lekarz leczy, natura uzdrawia). Sens słów Hipokratesa w pełni zrozumiałam dopiero, kiedy zdołałam zebrać wspomnienia z podróży do Indii. Porządkując zdjęcia z tej bajecznej wyprawy, przypominałam sobie zapach ziół, smak masali, kolor najpiękniejszego nieba, jakie góruje nad ziemią i jedwabistą strukturę kaszmirowej paszminy. Te doznania sprawiły, że zapragnęłam uszczknąć odrobinę Indii nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich, których apetytu na Orient nie mogły zaspokoić fotografie z Kaszmiru, Delhi, Radżastanu i Goa. Tak właśnie zrodził się pomysł założenia sklepu z orientalnymi kosmetykami. Chciałabym, abyście i Wy mogły rozkoszować się kosmetycznymi dobrodziejstwami tego regionu.

W sklepie KosmetykiOrientu.pl oferuję produkty znanych i cenionych marek. Ajurwedyjska receptura kosmetyków opiera się na  indyjskich ziołach, olejach oraz innych ekstraktach naturalnych, pozyskanych z miejscowych upraw. Hinduski znane są z wyjątkowo mocnych i pięknych włosów, zatem kto jak nie one miałby stać się ekspertem w ich pielęgnacji? Wykorzystując wiedzę pochodzącą ze starodawnych ajurwedyjskich pism, indyjskie marki kosmetyczne stworzyły unikalne receptury kosmetyków do włosów, twarzy i ciała. Wychodząc z założenia, że piękno jest immanentnym elementem wyróżniającym kobiety, zrezygnowali z kolorowych kosmetyków i skupili się na produktach, które pomogą podkreślić naturalne walory każdej z Pań. Dzięki wyciągom naturalnym skóra stanie się nawilżona i promienna, a włosy nabiorą spektakularnego koloru i zniewalającego blasku. Orientalny aromat ziół sprawi, że umysł będzie wyciszony i zrelaksowany. Przywrócona zostanie harmonia duszy i ciała.

Pozwólcie się zaprosić w podróż do magicznego świata Orientu. Będę zaszczycona, mogąc Wam towarzyszyć w jego odkrywaniu.

Zbiór danych osobowych klientów został zgłoszony do GIODO – pod nr zgłoszenia 27641216, zbiór odbiorców newslettera został zgłoszony do GIODO – pod nr zgłoszenia 27671216.

KosmetykiOrientru.pl - O Firmie

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: