Pole Henny – złoty rudy "Javitri"
  • Pole Henny – złoty rudy "Javitri"
  • Pole Henny – złoty rudy "Javitri"
  • Pole Henny – złoty rudy "Javitri"

Pole Henny – złoty rudy "Javitri"

ph-13
Pole Henny
28,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Javitri" jest mieszanką henny i cassii, która naturalnie farbuje włosy na kolor kwiatu muszkatołowca, a więc złoty, intensywnie rudy odcień, który mieni się pięknymi, ognistymi refleksami. "Javitri" tworzy na włosach wyrafinowaną paletę prawdziwie kobiecych odcieni.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

"Javitri" to mieszanka sproszkowanego ziela henny (Lawsonia Inermis) i casii (Casiia Obovata). "Javitri" barwi włosy wyjątkowo ogniście i intensywnie, nadając im odcień żywej, złotej rudości. Tworzące mieszankę henna do włosów i cassia od Pola Henny słyną z dużej zawartość roślinnych barwników, które sprawiają, że na włosach można wyczarować długotrwałe, zachwycające, naturalne, ogniste odcienie pełne igrających w słońcu refleksów. Naturalna metoda koloryzacji włosów sprawia, że włosy są gładkie i bardziej odporne na przesuszenie oraz uszkodzenie. Zyskują objętość i prezentują się dumnie niczym lwia grzywa. Włosy wolniej się przetłuszczają, są wyraźnie mocniejsze, lśniące i zachwycająco piękne.

Sposób użycia
Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną i cassią przesyp do miseczki i połącz z ok. 230 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin.

Nałóż na umyte wcześniej szamponem (najlepiej z EDTA, pozbawionym silikonów i filfolmerów) włosy. Trzymaj przynajmniej 2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.

Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)

Lawsonia Inermis, Cassia Obovata.

Kraj produkcji: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: