Pole Henny – czarny "Kalonji"
  • Pole Henny – czarny "Kalonji"

Pole Henny – czarna "Kalonji"

ph-14
Pole Henny
29,50 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Kalonji" jest mieszanką indygo i henny, która barwi włosy na kolor aksamitnej, głębokiej, atramentowej czerni.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

Mieszanka "Kalonji" składa się ze sproszkowanego ziela indygo (Indigofera Tinctoria) i henny (Lawsonia Inermis). "Kalonji" barwi włosy na trwały, połyskujący w promieniach słońca kolor. Indygo i henna w mieszance od Pola Henny mają znaczną zawartość roślinnych barwników, dzięki czemu można osiągnąć na włosach bardzo głęboki i wyrazisty kolor. "Kalonji" pomoże podkreślić kobiecość każdej z tych pań, które dobrze czują się w czerni. Zmysłowa, aksamitna, połyskująca czerń to efekt , jaki bez trudu osiągniemy podczas domowej koloryzacji. Stosowanie ziół koloryzujących wyraźnie ogranicza wypadanie włosów, pogrubia je i sprawia, że są satynowe w dotyku. Włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i przesuszenie. Henna na włosy chroni także przed promieniowaniem UV. Włosy stają się naturalnie piękne, miękkie i zachwycające.

Sposób użycia

Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną  przesyp do miseczki i połącz z ok. 80 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Zioła można zakwasić. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin. Nałóż na włosy. Po minimum 2 godzinach spłucz zioła letnią wodą. Po ok. 24 godzinach można nałożyć indygo (hennowanie dwuetapowe).

Indygo połącz z ok. 150 ml chłodnej wody bezpośrednio przed koloryzacją. Nie zakwaszaj, nie podgrzewaj ani nie odstawiaj tego zioła. Dla uzyskania lepszego efektu możnesz dodać odrobinę soli. Po uzyskaniu gęstej pasty nałóż na włosy. Trzymaj 1-2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.
Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)
Indigofera Tinctoria, Lawsonia Inermis (50 g + 50 g)

Kraj produkcji: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: