Miksohenna – Arjuna
  • Miksohenna – Arjuna

Miksohenna – Arjuna

mz-04
Miksohenna
33,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Arjuna to sproszkowana kora indyjskiej rośliny, który służy do barwienia włosów. Jasnym włosom nadaje kolor piaskowego, różowego blondu. Na ciemnych włosach efekt kolorystyczny nie jest widoczny. Arjuna zmniejsza przetłuszczanie włosów, działa tonizująco i przeciwzapalnie na skórę głowy. Nadaje włosom objętość.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

Bogata w taniny arjuna jest ziołem stosowanym w medycynie ajurwedyjskiej. Służy także do barwienia tkanin, ale co najważniejsze – można jej używać do koloryzacji jasnych włosów. Ajruna ma dobroczynny wpływ na skórę głowy. Jest bogata w taniny, co oznacza, że wykazuje działanie ściągające, przeciwłojotokowe i przeciwzapalne. Ponadto stymuluje syntezę kolagenu, który jest niezbędny do utrzymania zdrowej skóry i elastycznych włosów. Miksoajruna ma kolor piaskowego, różowego blondu. Efekty kolorystyczne z użyciem Miksoajruny są widoczne jedynie na jasnych włosach. Zmielony korzeń ajruny najlepiej jest stosować z ziołami o lepszej, bardziej żelowej konstystencji. Świetnie sprawdza się w tej roli kozieradka. Ajruna ma lekko korzenny, ziemisty zapach. Oprócz efektu kolorystycznego kondycjonuje włosy, podbija objętość i zmniejsza przetłuszczanie się włosów.

Sposób przygotowania
Zmieszać z wodą destylowaną o temperaturze ok. 50 stopni i odstawić na 10-24 godziny. Można zmieszać z kozieradką, żeby konsystencja była bardziej żelowa, łatwiejsza do nałożenia. Nałożyć na całą długość świeżo umytych, odsączonych włosów. Pozostawić na minimum 4 godziny. Spłukać letnią wodą.
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące ajruny oraz tego, jakich rezultatów możesz się spodziewać, zajrzyj tutaj: http://henna-miksologia.blogspot.com/2021/02/miksoarjuna-i-miksokatha-wrzesien-2020.html

Skład (INCI)
100% Terminalia Arjuna

Kraj pochodzenia: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: