Ciepły brąz włosy - henna do koloryzacji włosów
  • Ciepły brąz włosy - henna do koloryzacji włosów
  • Pole Henny – ciepły, średni brąz "Munakka"
  • średni ciepły brąz - piękny kolor włosów

Pole Henny – ciepły, średni brąz "Munakka"

ph-08
Pole Henny
29,50 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Munakka" to mieszanka do roślinnej koloryzacji włosów oparta na hennie i indygo. Barwi włosy na kolor słodkich, brązowych rodzynek sułtańskich, czyli ciepły odcień brązu, z którego promienie słoneczne wydobywają zmysłowe, bursztynowe refleksy.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

Ciepł brąz Włosy - Henna do farbowania włosów

Mieszanka "Munakka" zawiera sproszkowane ziele henny (Lawsonia Inermis) i indygo (Indigofera Tinctoria). Pozbawiona jest wszelkich wypełniaczy i dodatków, dlatego barwi włosy wyjątkowo intensywnie. Zioła od Pola Henny charakteryzują się dużą zawartością barwnika. Przy pomocy mieszanki "Munakka" można wyczarować na włosach średni ciepły brąz pełen zmysłowych, bursztynowych refleksów. Otrzymany kolor jest głęboki i połyskliwy. Włosy po ziołowej koloryzacji stają się gładsze, bardziej lśniące i pełne objętości. Henna wyraźnie pogrubia włosy i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia. Zyskują także ochronę przed promieniowaniem UV.

Sposób użycia farby henny Ciepły brąz

Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną przesyp do miseczki i połącz z ok. 150 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin.

Indygo połącz z ok. 80 ml chłodnej wody bezpośrednio przed koloryzacją. Nie zakwaszaj, nie podgrzewaj ani nie odstawiaj tego zioła. Po uzyskaniu gęstej pasty połącz z rozrobioną henną. Nałóż na umyte wcześniej szamponem (najlepiej z EDTA, pozbawionym silikonów i filfolmerów) włosy. Trzymaj 1-2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.

Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)
Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria

Kraj produkcji: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: