Pole Henny – chłodny, jasny brąz "Dhania"
  • Pole Henny – chłodny, jasny brąz "Dhania"
  • chłodne odcienie brązu - jasny brąz dzięki Pole Henny Dhania
  • koloryzacja włosów - chłodny, jasny brąz - prosto i skutecznie

Pole Henny – chłodny, jasny brąz "Dhania"

ph-10
Pole Henny
26,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Dhania" to mieszanka casii, henny i indygo przeznaczona do ziołowej koloryzacji włosów. Nadaje włosom kolor nasion kolendry, czyli chłodny, jasny brąz, z którego promienie słońca wydobywają połyskliwe refleksy.

Produkt dostepny. Wysylka w ciagu 24h.

Ilość:
Razem Opinii Razem Opinie:
5
5,00/5 - 1 opinie
Masa netto
100 g

Opis

Włosy w kolorze Jasny brąz - Henna do koloryzacji

Mieszanka "Dhania" zawiera sproszkowane ziele casii (Cassia Obovata), henny (Lawsonia Inermis), i indygo (Indigofera Tinctoria). Koloryzuje włosy na piękny, trwały odcień. Zioła od Pola Henny mają wyjątkowo dużą zawartość roślinnych barwników, co pozwala na uzyskanie przepięknych odcieni. "Dhania" nadaje włosom chłodny, jasny brąz pełen połyskliwych refleksów. Uzyskany kolor jest trwały i lśniący. Ziołowa koloryzacja widocznie ogranicza wypadanie włosów, wygładza je i pogrubia. Włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i przesuszenie. Henna doskonale chroni także przed promieniowaniem UV. Włosy odzyskują naturalne piękno już po pierwszym nałożeniu ziół.

Sposób użycia henny w kolorze jasny brąz:

Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną i cassią przesyp do miseczki i połącz z ok. 150 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin.

Indygo połącz z ok. 80 ml chłodnej wody bezpośrednio przed koloryzacją. Nie zakwaszaj, nie podgrzewaj ani nie odstawiaj tego zioła. Po uzyskaniu gęstej pasty połącz z rozrobioną henną. Nałóż na umyte wcześniej szamponem (najlepiej z EDTA, pozbawionym silikonów i filfolmerów) włosy. Trzymaj 1-2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.

Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)
Cassia Obovata, Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria.

Kraj produkcji: Indie

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 1 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

Doskonały produkt

Jestem naprawdę bardzo zadowolona. To było moje pierwsze hennowanie i na pewno nie ostatnie z tą marką. Chłody odcień jest naprawdę chłodny na czym mi najbardziej zależało. Mimo, że nakładałam henne na rozjaśniane włosy to kolor nie wyszedł mi zielony. Nie zastosowałam dwuetapowego hennowania, więc się stresowałam. Wolałabym jednak aby produkt był ciemniejszy (choć tu bardziej zależy od upodobań), ale mimo to będę wierna marce i ponownie kupię ten produkt. Po prostu dokupię również czyste indygo (oczywiście z tej samej firmy) w celu przyciemnienia mieszanki.

1

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: