Lista produktów marki Miksohenna

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Miksohenna -  henna Miksologia

Miksohenna - henna Miksologia

Cena 33,00 zł

Miksohenna to sproszkowane ziele Lawsonii Inermis przeznaczone do bezpiecznej koloryzacji włosów. Henna pogrubia, wzmacnia i kondycjonuje włosy, nadaje im objętość oraz przepiękny połysk. Miksohenna daje piękne, czerwone lub kasztanowe odcienie, tworząc niepowtarzalny, energetyczny efekt.

0 1 2 3 4
0 1 2 3 4
Miksohenna – Arjuna

Miksohenna – Arjuna

Cena 33,00 zł

Arjuna to sproszkowana kora indyjskiej rośliny, który służy do barwienia włosów. Jasnym włosom nadaje kolor piaskowego, różowego blondu. Na ciemnych włosach efekt kolorystyczny nie jest widoczny. Arjuna zmniejsza przetłuszczanie włosów, działa tonizująco i przeciwzapalnie na skórę głowy. Nadaje włosom objętość.

0 1 2 3 4
0 1 2 3 4
Miksohenna – Katha

Miksohenna – Katha

Cena 33,00 zł

Katha (Khadira) jest ziołem stosowanym w medycynie ajurwedyjskiej. Służy także do barwienia włosów. W mieszankach z henna przygasza ją do neutralnych odcieni brązu. Rozcieńczona katha na jasnych włosach daje chłodne blondy. Katha nadaje włosom objętość i połysk. Podbija kolo i nadaje włosom odporność na uszkodzenia mechaniczne.

0 1 2 3 4
0 1 2 3 4
Miksohenna – Rubia Cordifolia (Manjistha)

Miksohenna – Rubia Cordifolia (Manjistha)

Cena 34,00 zł

Manjistha jest bogatą w barwniki (purpurynę i alizarynę) rośliną, której wysuszone i sproszkowane korzenie wykorzystywane są (oprócz medycyny ludowej) między innymi do ziołowej koloryzacji włosów. Przy pomocy rubii można nadać włosom brzoskwiniowe, truskawkowe, fioletowe lub burgundowe odcienie.

0 1 2 3 4
0 1 2 3 4
Miksoindygo -  indygo Miksologia

Miksoindygo - indygo Miksohenna

Cena 33,00 zł

Miksoindygo to sproszkowane ziele indygo. Jest przeznaczone do bezpiecznej koloryzacji włosów. Ziele kondycjonuje włosy, wzmacnia je, leczy problemy skórne, nadaje włosom piękny, głęboki kolor czerni, czerni z niebieskim połykiem lub brązu (hendigo). Kolor jest żywy i lśniący.

0 1 2 3 4
0 1 2 3 4

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: