Khadi henna orzechowy brąz
  • Khadi henna orzechowy brąz
  • Khadi henna orzechowy brąz
  • Khadi henna orzechowy brąz

Khadi – henna orzechowy brąz

KHA-012
Khadi
42,50 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Ziołowa farba do koloryzacji włosów Khadi na bazie ajurwedyjskich ziół nadaje włosom odcień ciemnego orzechowego brązu o chłodnym odcieniu.  Farby firmy Khadi nadają włosom pełen blasku kolor i  połysk, intensywnie odżywiają włosy, poprawiają ich strukturę i pogrubiają. Farba orzechowy brąz nadaje się także do koloryzacji siwych włosów.

Produkt dostepny. Wysylka w ciagu 24h.

Ilość:
Razem Opinii Razem Opinie:
5
5,00/5 - 1 opinie
Masa netto
100 g

Opis

Wszystkie składniki są całkowicie naturalne i nie zawierają chemicznych dodatków, takich jak: konserwanty, barwniki, utleniacze, sztuczne kompozycje zapachowe. Posiadają Certyfikat BDIH,  który gwarantuje najwyższą jakość  kosmetyków naturalnych.

Farby ziołowe Khadi koloryzują intensywniej niż inne naturalne farby. Nadają włosom piękny, intensywny kolor, oszałamiający blask i niewiarygodną jedwabistość. Farby Khadi można mieszać bez ograniczeń.

Sposób użycia
1. Umyj włosy szamponem bez SLS.
2. Odpowiednią ilość proszku zalej wodą o temp. ok 50°C, mieszaj aż do uzyskania konsystencji gęstej papki.
3. Lekko przestudzoną, ale wciąż jeszcze ciepłą papkę nałóż na włosy.
4. Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem.
5. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin
6. Spłucz włosy letnią wodą.
7. W wyniku procesu utleniania kolor ściemnieje i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.

Dwa kroki do ufarbowania rozjaśnianych lub opornych siwych włosów:
I. Przygotuj Hennę Naturalną Khadi według instrukcji i zafarbuj włosy na czerwony odcień.
II. Po spłukaniu henny lub następnego dnia nałóż na włosy wybrany odcień brązu (przygotowany zgodnie z instrukcją powyżej) lub, jeśli chcesz uzyskać kolor bardzo ciemny, (czarny o ciepłym odcieniu) użyj Indygo Khadi.

Sposób użycia:
Rozprowadź na włosach grubą warstwę henny, zaczynając od włosów tuż przy linii karku, następnie podążając aż do czubka głowy. Następnie owiń włosy folią i odczekaj 2 godziny, po czym zmyj dokładnie papkę i osusz włosy.
Przygotuj indygo: wymieszaj proszek z letnią wodą do konsystencji gęstego jogurtu. Do rozrabiania nie używaj kwaśnych soków, gdyż indygo ma odcień zasadowy. W tym celu użyj tylko wody.
Po rozrobieniu indygo z wodą nie czekaj, tak jak w przypadku henny, aż zaktywizuje się barwnik, tylko od razu po sporządzeniu papki nałóż ją od razu na włosy. Owiń włosy folią i zawiń ręcznikiem. Pozostaw farbę przez 1 godzinę. Spłucz dokładnie włosy letnią wodą. Kolor osiągnie pełnię głębi po 3 dniach.

Skład (INCI)
Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna),  Emblica Officinalis (Amla), Eclipta Alba (Bhringaraj), Azadirachta Indica (Neem)

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 1 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

khadi

Świetna naturalna farba do włosów. 100% naturalna, bez chemii.

1

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: