Ciepły jasny brąz - Pole Henny Dalchini w doskonałej cenie
  • Ciepły jasny brąz - Pole Henny Dalchini w doskonałej cenie
  • Sprawdź opinie na temat Pole Henny Dalchini - jasny ciepły brąz
  • Niska cena - farba do włosów - ciepły jasny brąz

Pole Henny – ciepły, jasny brąz "Dalchini"

ph-09
Pole Henny
29,50 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Dalchini" to mieszanka ziół do koloryzacji włosów oparta na hennie, casii i indygo. Barwi włosy na kolor cynamonu, czyli ciepły jasny odcień brązu, z którego słońce wydobywa apetyczne, lekko karmelowe refleksy.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

Ciepły jasny brąz - Henna na włosy

Mieszanka "Dalchini" składa się ze sproszkowanego ziele henny (Lawsonia Inermis), casii (Cassia Obovata) i indygo (Indigofera Tinctoria). Nie zawiera wypełniaczy ani dodatków, dlatego barwi włosy wyjątkowo intensywnie i trwale. Zioła od Pola Henny słyną z dużej zawartościi barwnika i prostoty nakładania ziół (są bardzo dobrze zmielone). Nakładając na włosy "Dalchini" można uzyskać ciepły jasny brąz pełen świetlistych refleksów. Otrzymany kolor jest głęboki, długotrwały i pełen blasku. Włosy po nałożeniu mieszanki natychmiast stają się gładsze, pełne objętości i oszałamiająco lśniące. Henna Jasny ciepły brąz już od pierwszego farbowania pogrubia włosy i zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Włosy zyskują także ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Sposób użycia henny ciepły jasny brąz

Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną i cassią przesyp do miseczki i połącz z ok. 150 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin.

Indygo połącz z ok. 80 ml chłodnej wody bezpośrednio przed koloryzacją. Nie zakwaszaj, nie podgrzewaj ani nie odstawiaj tego zioła. Po uzyskaniu gęstej pasty połącz z rozrobioną henną. Nałóż na umyte wcześniej szamponem (najlepiej z EDTA, pozbawionym silikonów i filfolmerów) włosy. Trzymaj 1-2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.

Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)
Lawsonia Inermis, Cassia Obovata, Indigofera Tinctoria

Kraj produkcji: Indie

Kolor: Ciepły jasny brąz - cynamonowy

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: