Sattva Ayurveda – henna jasny blond 150 g
  • Sattva Ayurveda – henna jasny blond 150 g
  • Henna jasny blond - farba Sattva Ayurveda - rozjaśnienie ciemnych włosów

Sattva Ayurveda – henna jasny blond 150 g

stt-012
Sattva Ayurveda
39,60 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Henna Sattva Ayurveda jasny blond to mieszanka sproszkowanych ziół. Mieszanka składa się z senny, rumianku, aksamitki, strączyńca, amli i miodli indyjskiej (neem). Mieszanka włosom jasnym nadaje kolor jasnego blondu z ciepłymi, złotymi tonami, pogrubia je i wzmacnia. Ciemne włosy mieszanka przede wszystkim kondycjonuje, użyta do koloryzacji ciemnych włosów nie zmienia ich koloru (nie rozjaśnia).

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie
Masa netto
150 g

Opis

Dlaczego warto wybrać Sattva Ayurveda - henna jasny blond

Henna jasny blond służy nie tylko do koloryzacji włosów, ale także do pogrubienia i wzmocnienia włosów. Jasnym włosom nadaje kolor jasnego blondu z ciepłymi, złotymi tonami, dodana do mieszanek koloryzujących włosy ciemne sprawia, że kolor jest jaśniejszy, a tony wyraźnie cieplejsze. Farba ziołowa w kolorze jasnego blondu pogrubia włosy, dodając im oszałamiającej objętości. Włosy stają się zdrowsze, niesamowicie lśniące i odporne na uszkodzenia. Henna Jasny blond pomaga także opanować nadmierne wypadanie włosów. Produkt jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany przez kobiety w ciąży. Pokrywa także siwe włosy. Ziele może być stosowane także w koloryzujących mieszankach ziołowych (nadaje ciepłe, żółtawe/złote tony). Dodana do czystej henny pomaga uzyskać delikatniejszy, bardziej miedziano-rudy odcień. Zioła pogrubiają włosy, wzmacniają je, leczą problemy skórne, nadają włosom oszałamiający blask i pomagają zwalczyć wypadanie włosów.

Na końcowy efekt koloryzacji decydujący wpływ ma wyjściowy kolor włosów. Henna nie rozjaśnia włosów. Po spłukaniu farby najlepiej zrezygnować z mycia włosów przez najbliższe 24-48 godzin, gdyż kolor się utlenia i nabiera trwałości. Hennę można dowolnie mieszać z innymi mieszankami ziół i przypraw (dodatki wpływają na ostateczny efekt farbowania).

Produkt jest zamknięty w ekologiczne opakowanie. Nie jest testowany na zwierzętach.  W zależności od długości włosów wystarcza nawet na kilka aplikacji. Rozrobione zioła można zamrażać.

Farby Sattva Ayurveda to dawne produkty Swati Ayurveda o lepszej jakości (drobniej zmielone) w ekologicznych opakowaniach.
Opakowanie zawiera:  dwie pary rękawiczek, dwa plastikowe czepki oraz pędzelek gotowe do użytku.

Sposób użycia henny Sattva - jasny blond:

Umyj włosy szamponem (bez silikonów, najlepiej z dodatkiem SLES lub SLS, by lepiej doczyścić włosy przed koloryzacją).
Wymieszaj potrzebną ilość proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 ° C, aby utworzyć gładką pastę o konsystencji gęstej śmietany. Pozostaw hennę do utlenienia na 30 minut (lub nawet na 24 godziny) w ciepłym miejscu. Dobrze jest dodać zakwaszacz (sok z cytryny, amlę, acerolę, sok jabłkowy, ocet jabłkowy, który pozwoli na lepsze wydobycie barwnika). Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Zabezpiecz czoło, uszy i kark tłustym kremem, by nie uległy zafarbowaniu. Podziel włosy sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę (ciepło otwiera łuski włosa i ułatwia hennie penetrację). Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą. Wstrzymaj się od mycia włosów szamponem przez 24-48 h w celu utlenienia się farby na włosach i utrwaleniu efektu.

Skład (INCI)
Cassia Obovata, Matricaria Chamomilia, Tagetes, Cassia Fistula, Emblica Officinalis, Azadirachta Indica

Kraj pochodzenia: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: