Ciemny brąz włosy - Pole Henny - szybko i niedrogo
  • Ciemny brąz włosy - Pole Henny - szybko i niedrogo
  • Włosy ciemny brąz dzięki hennie
  • Zimny brąz włosy - dobra cena

Pole Henny – chłodny, ciemny brąz "Rai"

ph-11
Pole Henny
29,50 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Rai" jest mieszanką indygo i henny, która barwi włosy na kolor nasion czarnej gorczycy, a więc chłodny, ciemny brąz. Słońce pięknie podkreśla satynową głębie koloru, nadając włosom tonację gorzkiej czekolady.

Uwaga: na etykiecie jest błędny opis koloru. Zamiast: "chłodny ciemny brąz" jest "ciepły ciemny brąz".

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
0
0/5 - 0 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis

Włosy w kolorze Ciemnego brązu

Mieszanka "Rai" składa się ze sproszkowane go ziela indygo (Indigofera Tinctoria) i henny (Lawsonia Inermis). "Rai" nadaje włosom piękny chłodny ciemny brąz. Henna i indygo znajdujące się w mieszance od Pola Henny mają wyjątkowo dużą zawartość roślinnych barwników, dzięki czemu można wyczarować na włosach zachwycające odcienie. Przy pomocy mieszanki "Rai" można otrzymać chłodny, ciemny brąz pełen tonów w odcieniu gorzkiej czekolady. Efekt koloryzacji jest trwały, a kolor niesamowicie lśniący. Ziołowa koloryzacja wyraźnie ogranicza wypadanie włosów, pogrubia je i sprawia, że są satynowe w dotyku. Włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i przesuszenie. Henna do włosów chroni także przed promieniowaniem UV. Włosy stają się naturalnie piękne.

Sposób użycia henny Ciemny brąz:

Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną przesyp do miseczki i połącz z ok. 150 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin.

Indygo połącz z ok. 80 ml chłodnej wody bezpośrednio przed koloryzacją. Nie zakwaszaj, nie podgrzewaj ani nie odstawiaj tego zioła. Po uzyskaniu gęstej pasty połącz z rozrobioną henną. Nałóż na umyte wcześniej szamponem (najlepiej z EDTA, pozbawionym silikonów i filfolmerów) włosy. Trzymaj 1-2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.

Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)
Indigofera Tinctoria, Lawsonia Inermis.

Kraj produkcji: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: