Pole Henny – chłodny, ciemny brąz "Rai"
  • Pole Henny – chłodny, ciemny brąz "Rai"
  • Pole Henny – chłodny, ciemny brąz "Rai"
  • Pole Henny – chłodny, ciemny brąz "Rai"

Pole Henny – chłodny, ciemny brąz "Rai"

ph-11
26,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

"Rai" jest mieszanką indygo i henny, która barwi włosy na kolor nasion czarnej gorczycy, a więc chłodny, ciemny brąz. Słońce pięknie podkreśla satynową głębie koloru, nadając włosom tonację gorzkiej czekolady.

Produkt dostepny. Wysylka w ciagu 24h.

Ilość:
Masa netto
100 g

Opis

Mieszanka "Rai" składa się ze sproszkowane go ziela indygo (Indigofera Tinctoria) i henny (Lawsonia Inermis). "Rai" nadaje włosom piękny, głęboki, satynowy i trwały odcień. Henna i indygo znajdujące się w mieszance od Pola Henny mają wyjątkowo dużą zawartość roślinnych barwników, dzięki czemu można wyczarować na włosach zachwycające odcienie. Przy pomocy mieszanki "Rai" można otrzymać chłodny, ciemny brąz pełen tonów w odcieniu gorzkiej czekolady. Efekt koloryzacji jest trwały, a kolor niesamowicie lśniący. Ziołowa koloryzacja wyraźnie ogranicza wypadanie włosów, pogrubia je i sprawia, że są satynowe w dotyku. Włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i przesuszenie. Henna chroni także przed promieniowaniem UV. Włosy stają się naturalnie piękne.

Sposób użycia
Przygotuj zioła.

Zawartość torebki z henną przesyp do miseczki i połącz z ok. 150 ml wody o temperaturze ok. 50-60 stopni. Mieszaj do uzyskania gęstej pasty. Przykryj i odłóż w ciepłe miejsce na minimum 6 godzin.

Indygo połącz z ok. 80 ml chłodnej wody bezpośrednio przed koloryzacją. Nie zakwaszaj, nie podgrzewaj ani nie odstawiaj tego zioła. Po uzyskaniu gęstej pasty połącz z rozrobioną henną. Nałóż na umyte wcześniej szamponem (najlepiej z EDTA, pozbawionym silikonów i filfolmerów) włosy. Trzymaj 1-2 godziny i spłucz wodą. Powstrzymaj się od mycia włosów przez najbliższe 48 godzin.

Wpływ na efekt farbowania mają: kolor i kondycja włosów, wcześniejsze farbowania, czas trzymania na włosach i sposób przygotowania mieszanki.

Skład (INCI)
Indigofera Tinctoria, Lawsonia Inermis.

Kraj produkcji: Indie

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: