Khadi henna czarna
  • Khadi henna czarna
  • Khadi henna czarna
  • Khadi henna czarna

Khadi – henna czarna

KHA-009
Khadi
42,50 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Czarna henna Khadi nadaje włosom intensywny, głęboki kolor o ciepłym odcieniu. Nadaje włosom połysk, niesamowitą gładkość i spektakularną objętość, jednocześnie chroniąc włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Włosy stają się zdrowe, puszyste, gładkie i pełne blasku.

Produkt dostepny. Wysylka w ciagu 24h.

Ilość:
Masa netto
100 g

Opis

Ziołowa farby Khadi są produktami całkowicie naturalnymi, opartymi na wyciągach roślinnych. Jest wolna od konserwantów, barwników, sztucznych zapachów i innych związków chemicznych obecnych w klasycznych farbach do włosów. Odżywiają i pielęgnują włosy. Nie rozjaśnia włosów.

Podobnie jak inne ziołowe farby Khadi, również czarna henna posiada certyfikat BdIH dzięki któremu zyskujesz, że produkty są najwyższej jakości i spełniają surowe wymogi stawiane kosmetykom naturalnym. Farby Khadi działają intensywniej od innych ziołowych preparatów koloryzujących.

Sposób użycia
1. Umyj włosy szamponem bez silikonów.
2. Proszek zalej ciepłą wodą o temp. ok. 50°C, wymieszaj dokładnie do uzyskania konsystencji gęstej śmietany.
3. Wciąż jeszcze ciepłą papkę nałóż na włosy.
4. Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem.
5. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin
6. Spłucz włosy dokładnie letnią wodą.
7. Kolor ściemnieje w wyniku utleniania i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.

Dwa kroki do ufarbowania siwych i rozjaśnianych włosów
I. Przygotuj Hennę Naturalną Khadi według instrukcji i zafarbuj włosy na czerwony odcień.
II. Po spłukaniu henny lub następnego dnia nałóż na włosy wybrany odcień brązu (farbę przygotuj zgodnie z powyższą instrukcją) lub jeśli chcesz uzyskać kolor bardzo ciemny (czarny o ciepłym odcieniu) użyj Indygo Khadi.

Sposób użycia
Nałóż na włosy hennę, rozpoczynając od włosów tuż przy linii karku, następnie podążając wyżej aż do czubka głowy. Kiedy wszystkie włosy będą już pokryte pastą z henny, owiń je folią i odczekaj 2 godziny. Potem zmyj dokładnie papkę letnią wodą i osusz włosy.
Przygotuj indygo: wymieszaj proszek z letnią wodą (konsystencja gęstego jogurtu). Do rozrabiania nie używaj kwaśnych soków, gdyż indygo ma odcień zasadowy. Użyj samej wody.
Po rozrobieniu indygo z wodą nie czekaj, tak jak w przypadku henny, aż zaktywizuje się barwnik, tylko od razu po sporządzeniu papki nałóż ją od razu na włosy. Owiń włosy folią i zawiń ręcznikiem. Pozostaw farbę przez 1 godzinę. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Kolor osiągnie głębię po 3 dniach.

Skład (INCI)
Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla)

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: