Mydełka

Aktywne filtry

Dabur - oczyszczające mydło Vatika z czarnuszką

Dabur Vatika – oczyszczające mydło z czarnuszką

Cena 9,00 zł

Oczyszczające mydło Dabur Vatika jest szczególnie cenne ze względu na dużą zawartość ekstraktu z czarnuszki, rośliny, która znalazła zastosowanie w kuchni, medycynie i kosmetyce. Czarnuszka wykazuje właściwości odświeżające, antyseptyczne i przeciwzapalne.

0 1 2 3 4
0 1 2 3 4

W świecie esencjonalnych mydełek Orientu
W naszej ofercie znajdziecie mydła marek: Royal Alepp, Ban, Dabur, Song of India, Lass Naturals, Najel, Sultan i Bioselect. Stawiamy wysokie wymagania mydłom, które wybieramy do sklepu. Muszą być one naturalne, nietestowane na zwierzętach i złożone wyłącznie z roślinnych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw. Ważna jest również wysoka zawartość olejów roślinnych, bo to one są podstawowym składnikiem odżywiającym naszą skórę, mają także na celu odbudowę płaszcza hydrolipidowego skóry. Kolejnym istotnym dla nas kryterium są składy. Ofertę mydeł komponujemy tak, by całkowicie wykluczyć produkty zawierające substancje niepożądane, takie jak: tłuszcze zwierzęce, SLS, SLES (sulfaty), EDTA, ftalany, sztuczne kompozycje zapachowe, barwniki, konserwanty, detergenty i produkty ropopochodne. Zamiast tego preferujemy dodatek naturalnych olejków eterycznych, które otulają skórę zmysłowym zapachem i powalają się odprężyć.

Mydełka, które znajdziecie w tej kategorii zostały przetestowane dermatologicznie, nie podrażniają, nie uczulają ani nie wysuszają. Wykazują natomiast działanie odżywcze, regenerujące, nawilżające, odmładzające, antyseptyczne, eliminują problemy skórne, odmładzają i znoszą napięcie psychofizyczne.

Udajcie się wraz z nami w esencjonalną podróż, która odkryje tajniki pięknej, pełnej blasku skóry.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Każdego dnia staramy się uczynić Wasze włosy jeszcze piękniejszymi, a ich pielęgnację – jeszcze przyjemniejszą.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie skorzystać z naszej oferty i wyrazić swoją opinię o produktach, ułatwiając tym samym wybór innym Klientom.

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: