Pole henny – henna Rajasthani (ruda) BAQ
  • Pole henny – henna Rajasthani (ruda) BAQ
  • Pole henny – henna Rajasthani (ruda) BAQ
  • Pole henny – henna Rajasthani (ruda) BAQ
  • Pole henny – henna Rajasthani (ruda) BAQ

Pole henny – henna Rajasthani (ruda / czerwona) BAQ

ph-01
Pole Henny
26,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Pole henny henna rajasthani to sproszkowane ziele Lawsonii Inermis przeznaczone do bezpiecznej koloryzacji włosów. Henna Rajasthani pogrubia włosy, nadaje im objętość i przepiękny połysk. Henna Rajasthani daje piękne, rude kasztanowe odcienie, tworząc wielowymiarowy kolor pełen iskrzących w słońcu refleksów.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Razem Opinii Razem Opinie:
5
5,00/5 - 2 opinie

Obecnie w sklepie trwa przerwa urlopowa, złożone zamówienia wyślemy od 25 września 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Masa netto
100 g

Opis


Henna Rajasthani - pole henny - dlaczego warto

Henna radżastańska od Pole Henny wiąże się z keratyną włosa, dzięki czemu barwi włosy trwale, pogrubia je, nabłyszcza, wygładza i poprawia ich strukturę, a także zapobiega utracie wody. Pole henny Henna Rajasthani skutecznie wzmacnia włosy i zmniejsza ich wypadanie.

Na końcowy efekt koloryzacji decydujący wpływ ma wyjściowy kolor włosów. Henna nie rozjaśnia włosów. Po spłukaniu farby najlepiej zrezygnować z mycia włosów przez najbliższe 24-48 godzin, gdyż kolor się utlenia i nabiera trwałości. Hennę można dowolnie mieszać z innymi mieszankami ziół i przypraw (dodatki wpływają na ostateczny efekt farbowania).

Lawsonia Inermis, ziele do produkcji henny pochodzi z indyjskiego Radżastanu (Rajasthanu). Jest to czysta, pozbawiona pestycydów i chemicznych dodatków uprawa. Pole henny Henna Rajasthani jest pakowana w nowe, ekologiczne opakowania.

Znacznik BAQ (Body Art. Quality) przy nazwie henny oznacza, że przy jej produkcji obowiązują najwyższe standardy. Sproszkowane zioła na hennę są starannie mielone, a następnie przesiewane co najmniej trzykrotnie, dlatego henna sproszkowana jest bardzo drobno i dzięki temu bardzo przyjemnie się ją nakłada.

Sposób użycia henny Rajasthani

Umyj włosy szamponem (bez silikonów, najlepiej z dodatkiem SLES lub SLS, by lepiej doczyścić włosy przed koloryzacją).
Wymieszaj potrzebną ilość proszku (w zależności od długości i gęstości włosów) z ciepłą wodą o temperaturze około 50 °-60° C, aby utworzyć gładką pastę o konsystencji gęstej śmietany. Pozostaw hennę do utlenienia na co najmniej 30 minut (lub nawet na 24 godziny) w ciepłym miejscu. Dobrze jest dodać zakwaszacz (sok z cytryny, amlę, acerolę, sok jabłkowy, ocet jabłkowy, który pozwoli na lepsze wydobycie barwnika). Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Zabezpiecz czoło, uszy i kark tłustym kremem, by nie uległy zafarbowaniu. Podziel włosy na sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę (ciepło otwiera łuski włosa i ułatwia hennie penetrację). Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą. Wstrzymaj się od mycia włosów szamponem przez 24-48 h w celu utlenienia się farby na włosach i utrwaleniu efektu.

Skład: 100% Lawsonia Inermis

Kraj pochodzenia: Indie

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 2 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

Ideał

Najlepsza henna jaką dotąd miałam, czysta, świeża, pięknie i trwale barwi. Bardzo bardzo polecam

0 1 2 3 4
(5/5

Ogromnie zadowolona

Bardzo dobra jakościowo henna , świeża i mocna .

1

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: