Lass Naturals – henna czarna
  • Lass Naturals – henna czarna

Lass Naturals – henna czarna

LAS-058
18,00 zł

Wysyłka od 11,00 zł

Czarna henna Lass Naturals składa się wyłącznie ze sproszkowanych ziół: henny, amli i indygo. Taka kompozycja nadaje włosom kolor głębokiej czerni. Farba głęboko odżywia i regeneruje włosy, wygładza ich strukturę i tworzy powłoczkę chroniącą przed temperaturą, uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Włosy są zadbane i lśnią spektakularnym blaskiem i zyskują kolor zmysłowej czerni.

Produkt niedostepny.

Ilość:

Masa netto
100 g

Opis

Ziołowa farba Lass Naturals działa na włosy jak odżywka. Powleczone ochronną warstwą włosy zyskują na objętości. Wyglądają na grubsze, zdrowe i lśniące. Henna odżywia także skórę głowy, przeciwdziałając wypadaniu włosów, łupieżowi i wykwitom skórnym. Żadna forma koloryzacji nie jest tak bezpieczna dla włosów jak farbowanie henną, dlatego poleca się ją osobom, które chcą zmienić kolor włosów, nie narażając ich na szkodliwe działanie składników chemicznych obecnych w farbach: nadtlenku wodoru, perhydrolu, amoniaku, rezorcyny i innych.

Henna sprawia, że włosy są grubsze, odporne na łamanie, kruszenie i rozdwajanie końcówek. Wzmacnia i regeneruje włosy, sprawia, że zyskują lustrzany blask. Henna jest produktem całkowicie naturalnym i przyjaznym dla środowiska.

Sposób użycia
1. Aby uniknąć zabarwienia dłoni, nałóż gumowe rękawiczki.
2. Połącz proszek z gorącą wodą i mieszaj do uzyskania gęstej pasty.
3. Nałóż równomiernie pastę na całe włosy.
4. Pozostaw hennę na włosach przez ok. 3 godziny.
5. Spłucz hennę letnią wodą.
6. Właściwy efekt koloryzacji będzie widoczny po 48 godzinach.

Skład (INCI)
Henna (Lawsonia Inermis Linn), Amla (Emblica Officinalis Gartn), Indigo (Indigofera Tinctoria).

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Otrzymaj 5% rabatu na start i zapisz się do naszego darmowego newslettera: